Aktualności >> Mantikora VIII - konkursy

| | A A


Komentarzy [0]
Wyświetleń: 7277

Konwent Mantikora VIII dopiero w październiku, ale my już znamy pierwsze atrakcje. Zaczynamy od konkursów:

Konkurs Konstruktorski – Piotr Ciotucha, Daniel Gaweł, Andrzej Wróblewski – Przybądź z znajomymi na nasz konkurs na którym świetnie się będziecie bawić. Z niczego stwórzcie coś co oprze się bestiom lub je pokona. Udowodnij że zasługujesz na miano „Konstruktorskiego Mistrza Konwentu”

Konkurs Monastyrowy – Mateusz Krakowiak – Dominium, ostoja porządku i wiary. Jednak czy znasz wszystkie tajemnice tej wielkiej i mrocznej krainy? Czy wiesz o czym marzą Barbarzyńcy? Co czai się w górach Dervah? Jak daleko sięga cesarstwo Kordu? A także jak chwycić za rapier by pokonać swego przeciwnika? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania to musisz przybyć, a jeśli nie, to najwyższa pora abyś dowiedział się jak przetrwać w tym niebezpiecznym miejscu.

Bestiariuszowy konkurs RPGowy – Mateusz Krakowiak - Dziś bestie, potwory i insze straszydła tłumnie stawiają się aby przetestować twą wiedzę. Pojawią się demony z Warhammera, horrory z Earthdawna, czy wiedźminowe strzygi. A wszystko po to by sprawdzić jak dobrymi łowcami jesteście. Chwytajcie za broń i przybywajcie na łowy!

Konkurs Bajkowy – Dariusz Nowacki - Świat bajek stanie przed Wami otworem, lecz nie spotkacie się tam z żadnym potworem. Dla znających bajkowe tajemnice czekają zadania rozmaite. W bajkowym o zabawę chodzi, więc każdy kto przyjdzie z uśmiechem na twarzy z nagrodami często wychodzi.

Karteczki – Dorota Trojanowska – Myślisz, że masz żelazne nerwy? Umiesz świetnie się skomunikować z drugą osobą? A może szczycisz się wiedzą na różne tematy? Nie? Nieważne! Na konkursie karteczkowym i tak upływający nieubłaganie czas obróciłby to wszystko w pył! Ale jeśli lubisz się pobawić i pośmiać, a przy tym masz zdrowy dystans do samego siebie, zgarniaj partnera i wpadaj!

Kalambury Hardkorowe – Dorota Trojanowska – Bo zwykłe kalambury to za mało… Twórczyni kalamburów hardkorowych z wieloletnim doświadczeniem zaprasza chętne drużyny 3-osobowe. Porąbane kategorie i niespodziewane zasady dodatkowe – już trzęsiesz portkami? Niech prawdziwi Łowcy Bestii podejmą wyzwanie!

Star Warsowy Ogólno naukowy – Adam Szczepaniak – Ciekawostki i wiadomości ze świata Gwiezdnych Wojen. Książki, komiksy, gry + filmy. Z dodatkową kategorią pytań o Łowców Bestii z Gwiezdnych Wojen, za które będzie więcej punktów.

Ponure chmury nad Starym Światem – Konkurs Warhammerowy - Konrad Lisek i Mateusz Krakowiak – Potrzebujemy godnych bohaterów, takich którym nie obca wiedza o krainach Starego Świata, o magii, o Chaosie i wszystkich dzikich bestiach czekających w mrocznych lasach. Jeżeli nie lękasz sie przygód, tych zabawnych i tych na granicy śmierci, to musisz się tu pojawić. Poza tym dwaj liderzy konkursów WFRP połączyli siły by dzielni śmiałkowie mieli nie lada przeprawę. To co, odważysz się ?

Konkurs Muzyczny – Michał Majewski – Lubartowski „Robert Janowski”, lider konkursów muzycznych, ten co zgaduje po jednej nutce … etc. etc. … przygotuje dla Was niezłą wyprawę muzyczną. Od muzyki klasycznej przez historię rocka aż do muzyki filmowej i tej co obecnie w radiach leci. Nawet jak nie znasz się na muzyce – przyjdź, bo przecież „Muzyka łączy pokolenia”.

Konkursy to dopiero cześć przygotowywanego programu. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik Mantikory znajdzie tu coś dla siebie. Pamiętajcie, 19-21 października miłośnicy fantastyki spotykają się w Lubartowie.

Autor: Nivo, 2012-08-27 20:27:00

Lubię to
 Lubi to 0 osób
 Kliknij, by dołączyć
Zobacz też
Słowa kluczowe: mantikora, konwent, patronat

Podobne newsy:

» Przygarnij książkę od Mantikory
100%
» Przyszedł czas i na Mantikorę…
100%
» Mantikora rusza na łowy!
100%
» ZSzeF - informacje
80%
» Blok Wolsungowy i mangowy
67%
 
Podobne artykuły:

» Falkon 2011 - relacja
67%
» Porytkon 3 i 1/2 - relacja
67%
» Egzekucja - Przyszłośc wyimaginowana!
33%
» Dla każdego, kto to czyta - Kontrrewolucja żyje!
33%
» Proteza - zwycięzca "Przyszłości ...
33%


Dodaj komentarz, użytkowniku niezarejestrowany

Imię:
Mail:

Stolica Polski:Twój komentarz został dodany!

Kliknij, aby odświeżyć stronę.
Artykuły

SekcjeGłówne Menu


Polecamy

Patronujemy
Aktywność użytkowników
madda99 zarejestrował się! Witamy!
_bosy skomentował Blood 2: The Chosen - recenzja
_vbn skomentował Mapy Starego Świata
wokthu zarejestrował się! Witamy!
_Azazello Jr skomentował Gdzie diabeł nie mówi dobranoc. "Mistrz i Małgorzata”, Michaił Bułhakow - recenzja
Gabbiszon zarejestrował się! Witamy!
Liskowic zarejestrował się! Witamy!
_Kamila skomentował "Brudnopis", Siergiej Łukjanienko - recenzja

Więcej

0.066 sek